DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Abiyemerkezi'nden aldığınız ürünlerin beden değişimini teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz ARAS kargo ile Sunullah Mahallesi 14 Sk. 59/A  Balıkesir-Bandırma Abiye Merkezi adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Ancak anlaşmamız olmayan diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Değişim süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Değişiminiz abiyemerkezi'nin ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. Değişiminiz onaylandığında irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-14 iş günü içerisinde değişiminiz gerçekleştirilir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden abiyemerkezi.com.tr sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 0553 671 3842 müşteri destek hizmetlerini arayabilirsiniz.

KUSURLU ÜRÜN İADELER

Abiyemerkezi'nden kaynaklanan, deforme olmuş ürün v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde Müşteri Hizmetleri 0553 671 3842   ile temasa geçerek, kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ürün bedeli geri ödenmektedir.

DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

3-5 iş günü içinde beden değişimi yapılmaktadır.

DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Değişiminiz abiyemerkezi ilgili birimlerine ulaştığında, tarafınıza dönüş yapılarak değişiminiz gerçekleştirilmektedir.

 

 

Bu internet sitesi abiyemerkezi.com.tr  kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Abiyemerkezi.com.tr bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Abiyemerkezi bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, elbisemerkezim.net markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Abiyemerkezi'nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.


Abiyemerkezi.com.tr , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.